Niektóre płynne sterydy anaboliczne, efekt wzrostu hormonu w proszku dekanianu testosteronu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shanghai
Nazwa handlowa: FILTER
Orzecznictwo: GMP
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50 fiolek / 2 fiolki
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Plastikowa tubka / fiolka
Czas dostawy: 3-5 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 zestawów / miesiąc

Szczegóły informacji

Formularze: Proszek i olej Funkcja: Wzrost mięśni
Efekt: Wzrost hormonów
High Light:

primobolan methenolone acetate

,

injectable anabolic steroids

opis produktu

Kulturystyka Sterydy Testosteron Decanoate Surowy proszek i gotowy olej

Dekanian testosteronu jest androgenem i sterydem anabolicznym oraz estrem testosteronu. Jest lub był składnikiem Sustanon, wraz z propionianem testosteronu, fenylopropionianem testosteronu i izokapronianem testosteronu. Dekanian testosteronu był badany jako potencjalnie długo działający męski środek antykoncepcyjny do wstrzykiwań.

Zasiłek

Dekanat testosteronu odgrywa kluczową rolę w rozwoju męskiej tkanki rozrodczej, takiej jak jądra i prostaty. Ponadto dekanat testosteronu jest niezbędny dla zdrowia i dobrego samopoczucia, a także w zapobieganiu osteoporozie, dekanat testosteronu jest zachowany przez większość kręgowców, chociaż ryby nieznacznie różnią się od zwanego 11-ketotestosteronem.

Dekanat testosteronu jest powszechnie stosowany w roztworze do wstrzykiwań domięśniowych, wchłanianie oleju jest powolne, funkcja jest silna i trwała, może utrzymywać czas przez kilka dni. Propionian testosteronu może promować rozwój męskich narządów i wtórnych cech płciowych, promować syntezę białek i kości tworzenie estrogenu, hamowanie wzrostu endometrium oraz czynności jajników i przysadki. Stosowany w testosteronie, wnętrowie, hipogonadyzmie męskim, chorobach ginekologicznych, takich jak krwotok miesiączkowy, mięśniaki macicy, osteoporoza starcza i niedokrwistość aplastyczna.

Dekanian testosteronu jest idealny dla użytkowników TRT lub HRT, a także do stosowania ze znacznie dłuższym sterydem estrowym, takim jak deca durabolin, w celu rzadszych harmonogramów wstrzyknięć.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych