Hormonowy płynny test sterydów anabolicznych - C 200 Więcej retencji wody stymuluje produkcję nasienia

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Filter
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 58-20-8
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Torebka foliowa
Czas dostawy: 3-7 dni
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T / T,
Możliwość Supply: 100000 fiolek

Szczegóły informacji

Model NR: CAS 58-20-8 Użycie: Budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i zdobywanie siły
Specyfikacja: USP/BP Przesyłka: EMS, FedEx, TNT, DHL, UPS
Polciy: Ponowna wysyłka polityki Płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
High Light:

primobolan methenolone acetate

,

anabolic injectable steroids

opis produktu

Wstrzykiwany gotowy olej T C-200 10 ml / fiolka, wzmacniacz mięśni

Opis produktu:

Testosteron Cypionate to najdłużej dostępny obecnie testosteron. Okres półtrwania w organizmie wynosi od 15 do 16 dni i występuje jako olej do wstrzykiwań. Ponieważ tak długo reaguje w organizmie, może powodować większe zatrzymywanie wody niż inne sterydy i najlepiej jest go stosować jako składnik wypełniający w stosie.

Podobnie jak w przypadku wszystkich zastrzyków testosteronu, można oczekiwać znacznego przyrostu masy mięśniowej i siły podczas cyklu. Ponieważ gotowość testosteronu przekształca się w estrogen, masie uzyskanej z tego leku prawdopodobnie będzie towarzyszyć dość duża retencja wody. Wynikająca z tego utrata definicji powoduje, że cypionat jest bardzo złym wyborem dla fazy diety lub cięcia. Nadmierny poziom estrogenu spowodowany przez ten lek może również powodować dość szybkie rozwinięcie ginekomastii. W przypadku zauważenia niewygodnego bólu, obrzęku lub guzka pod sutkiem należy natychmiast dodać pomocniczy lek, taki jak Nolvadex. To znacznie zminimalizuje działanie estrogenu, dzięki czemu steryd będzie znacznie bardziej tolerowany w użyciu. Potężne antyaromatazy Arimidex, Femara lub Aromasin to jeszcze lepszy wybór. Ci, którzy mają znaną wrażliwość na estrogen, mogą uznać za bardziej korzystne stosowanie leków pomocniczych, takich jak Nolvadex i Proviron z

początek cyklu, aby zapobiec skutkom ubocznym związanym z estrogenem, zanim się ujawnią.

Aplikacje:

Cypionat testosteronu jest hormonem steroidowym pochodzącym z androgenów i występuje u ssaków i innych kręgowców, cypionat testosteronu jest przede wszystkim wydzielany w testach poczty i jajników samicy, chociaż niewielka ilość jest również wydzielana przez nadnercza, cypionian testosteronu jest zasadą męski hormon płciowy i steryd anaboliczny.

Cypionat testosteronu odgrywa kluczową rolę w rozwoju męskiej tkanki rozrodczej, takiej jak jądra i prostaty. Ponadto cypionat testosteronu jest niezbędny dla zdrowia i dobrego samopoczucia, a także w zapobieganiu osteoporozie, cypionian testosteronu jest zachowany przez większość kręgowców, chociaż ryby nieznacznie różnią się od zwanego 11-ketotestosteronem.

Ważne jest również, aby pamiętać, że stosowanie testosteronu do wstrzykiwań szybko zahamuje produkcję endogennego testosteronu. Dlatego konieczne jest zakończenie właściwej terapii po cyklu, składającej się z HCG i Clomidu lub Nolvadexu na zakończenie cyklu. Powinno to pomóc użytkownikowi uniknąć silnej „awarii” z powodu nierównowagi hormonalnej, która może pozbawić znaczną część nowej masy mięśniowej i siły. To bez wątpienia powód, dla którego wielu sportowców twierdzi, że jest bardzo rozczarowanych końcowym rezultatem stosowania sterydów, ponieważ często dochodzi do niewielkiego stałego wzrostu, jeśli anaboliki zostaną przerwane nieprawidłowo. Oczywiście nie możemy spodziewać się utrzymania każdego funta nowej masy ciała po cyklu. Jest to szczególnie ważne, gdy wycofujemy silny (aromatyzujący) testosteron podobny do androgenu, ponieważ należy spodziewać się znacznego spadku masy (i siły) po wydaleniu zatrzymanej wody. Nie powinno to budzić większego niepokoju; zamiast tego użytkownik powinien skoncentrować się na dodatkowej terapii lekowej, aby zachować stałą masę pod spodem. Innym sposobem, w jaki sportowcy odkryli, że „krach” zmniejsza, jest najpierw zastąpienie testosteronu łagodniejszym anabolikiem, takim jak Deca-Durabolin. Ten steryd podaje się sam, w typowej dawce (200-400 mg na tydzień), przez następny miesiąc lub dwa. W tej procedurze „obniżającej” użytkownik próbuje przekształcić wodnistą masę silnego testosteronu w bardziej solidną muskulaturę, jaką widzimy w przypadku preparatów nandrolonu. W wielu przypadkach praktyka ta okazuje się bardzo skuteczna. Oczywiście musimy pamiętać o dalszym podawaniu leków pomocniczych na zakończenie, ponieważ endogenna produkcja testosteronu nie odbije się podczas terapii Deca.


Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych