Zhengzhou Filter Biotechnology Co.,Ltd

S table Jakość i obsługa jako nasze zasady biznesowe dotyczące długoterminowej współpracy!

WIN-WIN jako nasz cel!

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Na calym swiecie
marki: F-bio Pharmay
Ilość pracowników: >15
Coroczne wyprzedaże: 50 Million-100 Million
Rok założenia: 2016
pc Export: 90% - 100%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Filter Biotechnology Co., Ltd to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo biochemiczne, które jest zintegrowane z profesjonalnymi działami badawczo-rozwojowymi, masową produkcją i sprzedażą. Jako wiodący na świecie dostawca odczynników peptydowych, peptydów generycznych i niestandardowych usług syntezy peptydów, wiernie obsługuje biotechnologię i przemysł farmaceutyczny, a także instytuty badań przyrodniczych, uniwersytety i organizację kosmetologii na całym świecie.

Zgodnie z odpowiednimi przepisami w Chinach, Filter Biotech Co., Ltd posiada certyfikat GMP, aktywnie wdraża międzynarodowe standardy jakości i ustanawia doskonały system zarządzania jakością.

Dzięki połączeniu biur zapewniania jakości w przedsiębiorstwie i sumiennych systemów kontroli jakości można zapewnić dobrą jakość procesu produkcyjnego i produktów gotowych.

Nalegając na wiarę, wzajemną korzystną współpracę i profesjonalne, sumienne i wydajne praktyki pracy oraz łącząc doskonałe techniki wewnętrzne i zasoby zewnętrzne, Filter Biotech Co., Ltd w pełni szanuje wymagania klientów, aby aktywnie oferować usługi o wysokim standardzie, specjalizacji i profesjonalizmie na całym świecie.


Historia

Firma Filter Biotechnology Co., Ltd, założona w 2016 roku, jest producentem specjalizującym się w badaniach, rozwoju i produkcji surowców chemicznych. Znajdujemy się w Zhengzhou w pobliżu Hongkongu i Szanghaju i portu ShenZhen z dogodnym dostępem transportowym.

Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na różnych rynkach na całym świecie. W wyniku naszych wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży docierającą na rynki europejskie i amerykańskie.

Jeśli interesuje Cię którykolwiek z naszych produktów lub chcesz omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością oczekujemy nawiązania udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.


Usługa

Usługi naszej firmy:

Peptyd farmaceutyczny + peptyd kulturystyczny (GH, IGF-Lr3, ...)

Peptyd kosmetyczny (przeciwzmarszczkowy, ati-aging, ...)

Sterydy w proszku, oleju i tabletki

Usługa na zamówienie

Nasze przewagi konkurencyjne :


1. bogate doświadczenie.
Nasza firma jest profesjonalną wiodącą fabryką produkcyjną w Chinach w branży farmaceutycznej od wielu lat


2. Najwyższa jakość, czystość i korzystne.
Nasza firma jest wiodącym producentem w Chinach w branży farmaceutycznej. Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów.


3.Bezpieczna i szybka dostawa.
Posiadamy ZŁOTEGO SPEDYCYJNEGO i magazyn w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możemy szybko i bezpiecznie dostarczać towary.


4. Opakowanie: profesjonalne opakowanie z profesjonalnymi materiałami.


5.Konkurencyjne ceny: niska cena o wysokiej jakości.


Nasz zespół

Mamy ponad 5 działów, których roczna sprzedaż przekracza 50 milionów USD i obecnie eksportujemy 90% naszej produkcji na całym świecie. Nasze dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.


Dział sprzedaży

Laboratorium


Magazyn

Departament Finansowy


Dział dostaw


Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość