Naturalne fizjologiczne peptydy wzrostu mięśni MGF Hormon Zdrowe 2 mg Niestandardowe

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Filter
Orzecznictwo: GMP,COA
Numer modelu: API
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10vail
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: nagi lub na zamówienie
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 100000 fiolek / miesiąc

Szczegóły informacji

Minimalne zamówienie: 10 fiolek Szczegóły pakowania: 2 mg / vail
Czystość: 98% Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay Możliwość Supply: 100000 fiolek / miesiąc
Wygląd: Biały proszek Próbki: Darmowe
Gatunek: Klasa Medinice
High Light:

sleep inducing peptide

,

muscle building supplements

opis produktu

MGF 98% HGH Hormon wzrostu o wysokiej czystości

Dekrypcja
Mgf jest hormonem peptydowym, naturalnym fizjologicznym produktem ubocznym powstającym w organizmie człowieka w wyniku wysiłku fizycznego. (MGF) i są izoformami. Izoforma jest białkiem o nieco innej formie, ale zwykle podobną funkcją jak jego „inne” białko izoformowe. Zarówno MGF (który jest hormonem pochodzącym z wątroby) i (który jest wytwarzany w mięśniach) mają działanie anaboliczne, ale moce anaboliczne MGF są większe niż tych. Anaboliczna jakość substancji jest taka, że ​​zwiększa poziomy syntezy, zarówno na poziomie molekularnym, jak i komórkowym, co oznacza, że ​​Mgf ma większą wrażliwość na uszkodzenia mięśni spowodowane przez wysiłek fizyczny i indukuje syntezę większej ilości białek w mięśniach szkieletowych .
Innym korzystnym efektem Mgf jest jego zdolność do aktywacji komórek satelitarnych mięśni (komórek miosatelitarnych). Komórki miosatelitarne zachowują się jak komórki macierzyste. Po aktywacji łączą się, tworzą mioblastst, przystępują do różnicowania i tworzą całkowicie nowe komórki mięśniowe. Ponownie wynikiem jest wzrost mięśni.

MGF JAK KORZYSTAĆ MGF
Kiedy trenujesz, to co dzieje się z twoimi mięśniami, to rozkładają się, komórki są uszkodzone, tkanka mięśniowa musi zostać naprawiona, a twoje ciało produkuje 2 formy wariantu składania MGF. Pierwsze początkowe uwolnienie wyżej wymienionego wariantu nr 1 z wątroby pomaga w regeneracji komórek mięśniowych, jeśli nie ma MGF, komórki mięśniowe umierają.

Ponieważ mięsień jest tkanką post-mitotyczną i jako taka wymiana komórek nie jest sposobem naprawy tkanek, jeśli komórki nie zostaną naprawione, umierają, a mięśnie stają się mniejsze i słabsze. W tkance mięśniowej pula tych komórek macierzystych jest najwyraźniej uzupełniana przez działanie MGF, który powstaje jako puls po uszkodzeniu.

Teraz, dzięki syntetycznym zastrzykom MGF, możesz zwiększyć puls, a tym samym przyspieszyć regenerację i zwiększyć komórki tkanki mięśniowej poprzez stymulację komórek satelitarnych do pełnej dojrzałości. Pod względem dawkowania, 200mcg dwustronnie jest najlepszym wyborem dawkowania dla trenowanych mięśni.

Jedynym problemem związanym z MGF, i dlatego go nie lubię, jest to, że ma tak krótki okres półtrwania, zaledwie kilka minut, między 5-7, i należy go używać natychmiast po treningu, ponieważ nie będzie działają, jeśli tkanka mięśniowa nie została uszkodzona. Dlatego osobiście uważam, że najlepszą opcją jest PEG MGF.Jako producent peptydów i sterydów jesteśmy dla OEM dla klientów, którzy mają wymagania dotyczące marek (usługa na zamówienie).
Usługi naszej firmy:

  • Peptyd farmaceutyczny + peptyd do odbudowy ciała
  • Peptyd kosmetyczny
  • Sterodis w proszku, oleju i tabletki
  • Usługa na zamówienie
  • Który typ preferują Twoi klienci?

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych