5 mg GHRP 2 Peptydy Zastrzyk Kulturystyka Aminokwasy Koenzymy Do Spalania Tłuszczu

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FILTER
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 158861-67-7
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 10iu / fiolkę, 36iu / fiolkę lub zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay
Możliwość Supply: 50000 fiolek / miesiąc

Szczegóły informacji

Specyfikacja: 5 mg / fiolkę Wygląd: Biały proszek
Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych Port: Szanghaj / Kanton / Hongkong /
Pakiet: Icebag, dyskretne sposoby pakowania w celach informacyjnych LimitNum: 10 fiolek
Czystość: 99% min (Reship) Przechowywanie: suche, ciemne i wentylowane miejsce
typu: Aminokwasy i koenzymy Inne nazwy: GHRP
High Light:

anti aging peptide injections

,

growth hormone peptides

opis produktu

5 mg GHRP-2, wstrzykiwany hormon wzrostu GHRP Biały proszek do spalania tłuszczu

Opis

Nazwa chemiczna

GHRP-2

Nr CAS

158861–67–7

Formuła molekularna

C46H56N12O6

Przechowywać w

SUCHY POKÓJ (Keep Cold)

Czystość

99%

Wygląd

biały proszek

Co to jest GHRP-2 i do czego służy?
GHRP-2, znany również jako uwalniający heksapeptyd, jest hormonem peptydowym klasy hormonalnej. Podobnie jak w przypadku wszystkich pokrewnych peptydów, GHRP-2 jest szeroko stosowany do zwiększenia ilości naturalnej produkcji GH w organizmie. A wzrost GH może być korzystny dla anabolizmu, utraty tłuszczu, regeneracji i ogólnego samopoczucia, a także służyć potencjalnym celom przeciwstarzeniowym.
GHRP-2 wykaże znacznie większe korzyści, gdy będzie stosowany jako część długoterminowego planu przeciwstarzeniowego (hormonalna terapia zastępcza) lub w połączeniu z innymi lekami stosowanymi w celu zwiększenia wydajności.

GHRP-2 jest bardzo skutecznym peptydem, który został wynaleziony w celu rozpalenia działania naturalnego hormonu rozwoju organizmu. Jego mechanizm działania jest porównywalny z mechanizmem GHRP-2, ale główna różnica między nimi polega na tym, że GHRP-2 podnosi stężenie kortyzolu i prolaktyny w mniejszych objętościach.

Hormon prolaktyny jest peptydem, który pobudza wzrost gruczołów sutkowych. Z drugiej strony kortyzol jest hormonem pierwotnym, który niszczy białka i wspomaga odkładanie się tłuszczu w organizmie oraz wzrost poziomu glukozy we krwi. Grelina jest znana jako hormon głodu, ponieważ pomaga wywołać uczucie głodu.

Skutki uboczne
Badania nie odkryły jeszcze żadnych poważnych skutków ubocznych wywołanych przez GHRP-6. Przeciwnie, udowodniono, że lek zwiększa właściwości ochronne organizmu. Zaskakujące jest to, że GHRP-6 ma zastosowanie nawet w pediatrii. Ogromne dawki GHRP-6 (ponad 600 μg dziennie) mogą prowadzić do wzrostu poziomu kortyzolu i prolaktyny. Jednak efekt ten jest nieco słabszy niż w przypadku GHRP-2. Uczucie pieczenia w miejscu wstrzyknięcia zwykle znika po mniej niż 10 minutach.

Zazwyczaj jest to 2-miesięczny skuteczny i tani lek, w którym codziennie podaje się 3 zastrzyki po 100 μg. Aby uzyskać lepsze wyniki, GHRP-6 należy dostarczyć w ciągu 40-60 minut po jedzeniu. Po wstrzyknięciu należy również unikać pokarmów zawierających lipidy lub węglowodany. Przyjmowanie pokarmu jest dozwolone w ciągu 40 minut po zmniejszeniu uwalniania hormonu wzrostu; białka, zwłaszcza arginina, glutamina i kwas D-asparaginowy, opóźniają uwalnianie.

Dawkowanie GHRP-6
Ten preparat przeznaczony jest do stosowania 1-2 mikrogramów na 1 kg masy ciała dziennie; tę dzienną dawkę należy podzielić na 2-3 dawki. Zastrzyk należy również wykonać, gdy masz pusty żołądek i między posiłkami; nie mniej niż 2 godziny przed przyjęciem i 1 godzinę wcześniej niż następny posiłek. Zaleca się wybieranie produktów o niskiej zawartości węglowodanów i tłuszczów.

Osobom starszym niż 40 lat zaleca się wykonywanie tylko jednego zastrzyku dziennie. Typowy cykl recepty na GHRP-6 trwa do dwóch miesięcy, po których powinna nastąpić przerwa 1-2 tygodniowa; aby uniknąć niepotrzebnego wyczerpania przysadki mózgowej. Możesz również połączyć produkt z GHRP-2, CJC-1295 lub CJC-1295, aby znacznie zwiększyć jego działanie.

Sugerowana dawka dla nikczemnej wielkości: 5 mg

Sugerowana częstotliwość stosowania: 30 minut przed posiłkiem, trzy razy dziennie

Gdzie wstrzyknąć: Wstrzyknięty do tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha.

Sugerowana dawka wtrysku na czas: 100 mcg (0,1 mg) - 300 mcg (0,3 mg)

Z jakim rodzajem wody zmieszać? Woda bakteriostatyczna lub woda sterylna

Ile wody dodać: 2,5 ml

Sugerowane jak wymieszać wodę i peptyd razem: 2,5 ml wody do strzykawki i wstrzyknąć do fiolki z proszkiem, nigdy nie wstrząsać, delikatnie obracać fiolkę między palcami, aż cały proszek się rozpuści

Informacje o pakowaniu:

10 fiolek / zestaw * 100iu / zestaw

Informacje o laboratorium:

Inne zalecenia:


Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych