PEG MGF Peptydy kulturystyczne w proszku CAS 112568-12-4 2 mg Suplement do ćwiczeń

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Filter
Orzecznictwo: GMP
Numer modelu: 112568–12–4
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 10000 fiolka / miesiąc

Szczegóły informacji

Kolor: Biały Formularz: Proszek
Nazwa: MGF Dane techniczne: 2 mg
High Light:

growth hormone peptides

,

human growth hormone supplements

opis produktu

Surowy proszek do wstrzykiwania Hormony polipeptydowe Peg Mgf do Bodybuliding cas: 112568-12-4

Co sprawia, że ​​peptyd MGF jest najbardziej preferowanym suplementem peptydowym przez sportowców?
MGF Peptide to powszechnie używany skrót dla peptydu „Mechano Grow Factor”, który jest bardzo popularnym suplementem do ćwiczeń stosowanym przez kulturystów i sportowców. Biomolekułę po raz pierwszy odkrył i udokumentował znany biochemik o nazwie Goldspink. Znany jest również jako „IG F i pochodzi z uszkodzonej lub zużytej tkanki. Wiadomo, że cząsteczka peptydu inicjuje naprawę uszkodzonych tkanek lub lokalnych mięśni i jest uwalniana do organizmu po intensywnym treningu, ćwiczeniach oporowych itp. Jednak należy należy zauważyć, że peptyd różni się chemicznie od powszechnie spotykanego ze względu na istnienie C-końcowej sekwencji.


Podstawowe informacje o PEG-MGF
Model nr: 2 mg / fiolkę
Dostosowane: Nie dostosowane
Odpowiedni dla: dorosłych
Czystość:> 98%
Wzór cząsteczkowy: C121h200n42o39
Wygląd: biały proszek
Zawartość peptydu (N%): 80,0% Min
Specyfikacja: USP / EP
Proszek: tak
Certyfikacja: ISO 9001
Stan: Ciecz
Czystość (HPLC): 98,0%
Masa cząsteczkowa: 2867.14
Zawartość wody (Karl Fischer): 8,0% Max
Klasa: klasa farmaceutyczna
Pochodzenie: Chiny

Aplikacja PEG-MGF:
Po zewnętrznym wstrzyknięciu do aktywnie działającego mięśnia gryzoni powoduje ogólny wzrost włókna mięśniowego o 25%, podczas gdy podobny zastrzyk IG (F-1) daje 15% wzrost mięśni wątroby w okresie 4 miesięcy. Należy również zauważyć, że peptyd MGF po nałożeniu na ludzi ma różne odpowiedzi z różnych grup wiekowych - młodsi pacjenci reagują energicznie na peptyd, podczas gdy osoby starsze odnotowano ze względu na stosunkowo wolniejsze odpowiedzi na cząsteczkę. W rezultacie większość starszych ludzi ma zmniejszoną zdolność do regeneracji mięśni i wzrostu nowszych tkanek mięśniowych.


Zastosowanie i efekty PEG-MGF

Peptyd MGF jest przede wszystkim stosowany przez sportowców, entuzjastów sportu itp. I powinien być przyjmowany razem z innym suplementem peptydowym - Lr3I G (F-1). Dawka wstrzykiwanego peptydu różni się w zależności od osoby, ale zwykle po opóźnieniu treningu zwykle nakłada się standardową dawkę 100 μg. Należy zauważyć, że peptyd indukuje przerost mięśni, po którym następuje wzrost tkanki mięśniowej i naprawa uszkodzonych mięśni. Jako produkt z pewnością stanowi szczyt sukcesu w zastosowaniu biochemii do harmonogramów treningów i medycyny na co dzień.

Dawkowanie PEG-MGF

Według ekspertów medycznych peptyd MGF należy stosować 3 razy w tygodniu; produkt często zaleca się przechowywać z dala od światła słonecznego i ciepła. Istnieją poważne obawy dotyczące problemów z wagą po intensywnym stosowaniu produktu - stwierdzono, że ogólny wzrost masy nie jest zaskakujący dla użytkownika suplementu peptydowego. W niektórych przypadkach odnotowano zwiększenie masy ciała o 4 funty z powodu wzrostu mięśni. Należy zauważyć, że steady PCT działają również jako doskonałe akceleratory przyspieszające regenerację tkanek, a także zapobiegające utracie mięśni, gdy są stosowane razem z MGF.

99,5% Czystość Peptydy Peg-Mgf z chińskiej fabryki GMP Cena fabryczna

99,5% Czystość Peptydy Peg-Mgf Z chińskiej fabryki GMP Cena fabryczna

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych