Melanotan II Peptydy wzrostowe Kulturystyka 10 mg na fiolkę Zmniejsza wskaźnik raka skóry

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Filter
Orzecznictwo: GMP,COA,ISO9001
Numer modelu: Melanotan II
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 fiolek / 1 pudełko
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: nagie fiolki, opakowanie firmowe lub na zamówienie
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 100000 fiolek / miesiąc

Szczegóły informacji

Minimalne zamówienie: 10 fiolek / 1 pudełko Szczegóły pakowania: 10 mg / fiolka, 10 fiolek / pudełko
Czystość: 99,8% Czas dostawy: W ciągu 7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Alipay Możliwość Supply: 100000 fiolek / miesiąc
Wygląd: Biały proszek Próbki: Darmowe
Kolor: Biały Gatunek: Stopnia z medycyny
High Light:

hgh human growth hormones

,

performance enhancing peptides

opis produktu

Peptydy do wstrzykiwań Melanotan II do opalania skóry CAS: 121062-08-6 10 mg * 10 fiolek Biały proszek

Nazwa: Octan melanotanu II (MT-II)
Nr CAS: 121062-08-6
Wzór cząsteczkowy: C50H71N15O10
Masa cząsteczkowa: 1042,1932
Właściwość: biały proszek
Test: 99%
Pakowanie: jako twoja prośba
SPE: 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / pudełko

Wygląd Biały lub prawie biały proszek Zgodny
Czystość (HPLC) ≥98% 99,38%
woda <6,0% 4,63%
Kwas octowy 3,0–8,0% 6,45%
Kwas trifluorooctowy <0,25% 0,15%
Peptyd ≥80% 84,61%
Stwardnienie rozsiane Zgodny Zgodny

Co to jest Melanotan 2?
Melanotan 2 Tanning Injections (znany również jako MT2) został po raz pierwszy zsyntetyzowany na University of Arizona. Tamtejsze badania wykazały, że najlepszym sposobem obrony przed rakiem skóry jest melanina aktywowana w skórze, opalenizna. Postawili hipotezę, że skutecznym sposobem na zmniejszenie częstości raka skóry u ludzi byłoby wywołanie naturalnego układu pigmentowego organizmu w celu wytworzenia ochronnej opalenizny przed ekspozycją na promieniowanie UV. Naturalnie występujący w organizmie hormon MSH powoduje melanogenezę, proces, w którym komórki pigmentowe skóry (melanocyty) wytwarzają pigment skóry (melaninę). Przetestowali, czy podawanie tego endogennego hormonu bezpośrednio do organizmu może być skuteczną metodą powodującą opalanie bez słońca. Odkryli, że chociaż wydaje się, że działa, naturalny MSH miał zbyt krótki okres półtrwania w ciele, aby był praktyczny jako lek terapeutyczny. Postanowili więc znaleźć silniejszą i stabilniejszą alternatywę, która byłaby bardziej praktyczna.

Po zsyntetyzowaniu i przeszukaniu setek cząsteczek naukowcy pod przewodnictwem Victora J. Hruby'ego i Maca E. Hadleya odkryli peptyd [Nle4, D-Phe7] MSH, który był około 1000 razy silniejszy niż naturalny MSH. Nazwali tę nową cząsteczkę peptydu „Melanotan” (później Melanotan-1, obecnie znany jako afamelanotyd). Następnie opracowali inny analog, Ac-Nle-cyklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2), który nazwali Tanning Injections „Melanotan”. Naukowcy mieli nadzieję wykorzystać te peptydy do walki z czerniakiem, stymulując naturalny mechanizm pigmentowy organizmu w celu uzyskania opalenizny bez uprzedniej ekspozycji na szkodliwe poziomy promieniowania UV. To z kolei, postawili hipotezę, może zmniejszyć ryzyko uszkodzenia skóry, które może ostatecznie doprowadzić do raka skóry.

Pilotażowe badanie kliniczne fazy I przeprowadzone na trzech mężczyznach przez College of Medacine, Wydział Farmakologii, University of Arizona w Tuscon w Arizonie w 1996 r. Wykazało, że „Melanotan” Tanning Injections wykazuje działanie opalające u ludzi, którym podawano tylko 5 niskich dawek co drugi dzień przez wstrzyknięcie podskórne. „Zgłaszanymi działaniami niepożądanymi były łagodne nudności oraz„ kompleks rozciągający i ziewający ”, który korelował ze spontanicznymi erekcjami prącia.

Department of Pharmacology, University of Arizona College of Medacin opublikował w 1998 roku, w którym uczestniczyło 10 mężczyzn cierpiących na psychogenne zaburzenia erekcji. W ich badaniu stwierdzono, że „Melanotan” Tanning Injections jest silnym inicjatorem erekcji u mężczyzn z zaburzeniami erekcji i ma możliwe do opanowania działania niepożądane w dawce 0,025 mg / kg.

Badanie kliniczne opublikowane w 2000 r. Z udziałem 20 mężczyzn z psychogennymi i organicznymi zaburzeniami erekcji przeprowadzone w Sekcji Urologii University of Arizona College of Medacin stwierdziło, „że Melanotan II Tanning Injections jest silnym inicjatorem erekcji prącia u mężczyzn z zaburzeniami erekcji.

Jak stosować Melanotan 2
Mieszanie roztworu

Zdjąć nasadkę z fiolki z opatrunkiem do opalania Melanotan 2.

Przetrzyj powierzchnię górnej części fiolki za pomocą dołączonej ściereczki z alkoholem i wyrzuć ściereczkę.

Wytrzyj powierzchnię rurki z wodą do wstrzykiwań (lub szklaną fiolkę z wodą w zależności od zamówionego opakowania) za pomocą dołączonej ściereczki z alkoholem i wyrzuć ściereczkę.

Wyjmij dołączoną strzykawkę z opakowania. Upewniając się, że rurka z wodą do wstrzykiwań jest ustawiona pionowo, włożyć igłę strzykawki do ściany bocznej wody.

Teraz odciągnij tłok strzykawki, aby pobrać 1 ml wody i powoli wyciągnąć strzykawkę.

Włóż strzykawkę do fiolki do opalania Melanotan 2 i naciśnij tłok, aby całkowicie opróżnić strzykawkę z wodą i powoli wyjąć strzykawkę z fiolki. Nie wstrząsaj roztworem.

Umieść roztwór Melanotan 2 w lodówce do przechowywania, aż będzie gotowy do użycia.

Należy pamiętać o założeniu nasadek strzykawek i ostrożnym ich wyrzuceniu.

Zmieszałeś teraz roztwór Melanotan 2 Tanning Injection. Proszę przechowywać roztwór w lodówce.

Jak stosować Melanotan II do opalania
Melanotan II jest zazwyczaj dostarczany w fiolkach zawierających 10 mg liofilizowanego (liofilizowanego) proszku. Fiolki rozpuszcza się w odpowiedniej ilości bakteriostatycznej lub sterylnej wody, którą dodaje się do fiolki za pomocą strzykawki. Przykładowa dogodna ilość wody wynosi 2,5 ml. Gdy stosuje się tę ilość wody, otrzymany roztwór zawiera 4 mg MT-II na ml. Jeśli na przykład chcąc przyjąć dawkę 1 mg, należy wstrzyknąć objętość 0,25 ml lub „25 jm” oznaczoną na strzykawce z insuliną. Iniekcja może być podskórna, domięśniowa lub dożylna, zgodnie z osobistymi preferencjami.

Iniekcja zazwyczaj odbywa się tylko raz dziennie, ale gdy dana osoba próbuje najpierw leku i ocenia tolerancję, iniekcję można podzielić na dwie mniejsze ilości na dzień.
Typowy zakres dawek wynosi od 0,5 do 2,0 mg / dzień, a preferowany zakres od 0,5 do 1,0 mg / dzień. Jednak najlepiej najpierw ocenić tolerancję, stosując mniejsze dawki 0,25 mg na raz.
Po rekonstytucji fiolkę Melanotan II najlepiej spożyć w całości w ciągu 30 dni. Przed rekonstytucją MT-II należy przechowywać w lodówce lub zamrażarce, ale dopuszczalne jest wysyłanie go bez chłodzenia.

Ogólnie należy przerwać stosowanie, jeśli MT-II, w indywidualnym przypadku, powoduje problemy ze zwiększonym wzrostem, liczbą lub ciemnością moli.

Efekt Melanotan II jest dość długotrwały. Może się zdarzyć, że efekt cyklu w dużej mierze zniknie. Zastosowanie cykli konserwacji może utrzymać efekt przez czas nieokreślony. Zasadniczo konserwacja zwykle wymaga około 2 do 3 razy więcej MT-II rocznie, niż było to potrzebne w pierwszym cyklu. Można to wziąć albo w sumie 2 do 3 cykli rocznie wykonanych w taki sam sposób jak cykl początkowy, lub w dowolnym częstszym schemacie dawkowania zapewniającym tę całkowitą ilość MT-II rocznie.
Administrowanie Melanotanem 2

Wybierz nową strzykawkę i pociągnij tłok z powrotem do znaku maksymalnego.

Trzymając fiolkę do opalania Melanotan 2 pionowo, włożyć strzykawkę i całkowicie wcisnąć tłok (w celu wyrównania ciśnienia powietrza w fiolce, co ułatwia wyjęcie Melanotanu 2).

Pozostawiając strzykawkę w fiolce do opalania Melanotan 2, odwróć wszystko do góry nogami.

Pociągnij tłok, aż w strzykawce będzie 10 jednostek / 0,1 melanotanu 2 i powoli wyjmij go.

Znajdź mięsisty obszar skóry - najczęstszy jest 4 cm z boku pępka. Przetrzyj obszar jednym z dołączonych ściereczek alkoholowych.

Ściśnij 2 cm po obu stronach miejsca wstrzyknięcia.

Trzymając strzykawkę jak długopis i pod kątem 90 stopni do skóry, szybko włóż strzykawkę do skóry.

Wciśnij całkowicie tłok, aby cały Melanotan 2 został opróżniony ze strzykawki i powoli wycofał się.

Przytrzymaj ściereczkę z alkoholem w miejscu wstrzyknięcia przez minutę.

Podałeś pierwszą dawkę Melanotanu 2. Opalanie

1 Zapewnienie jakości Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, naszą jakością jest pełne zaspokojenie potrzeb rynku w celu spełnienia wymagań klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, uważamy, że produkt jest bardzo dobry.
2. Bezpieczny transport Nasz środek transportu jest brany pod uwagę w zależności od sytuacji w każdym kraju, inny transport, a nasze opakowania, zgodnie z najnowszą sytuacją celną, stale aktualizowane, ulepszane nasze opakowania, gwarantujemy, że otrzymasz je w ciągu 3-7 dni roboczych.
3. Wysoka jakość usług: Najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami, mamy doskonałe podejście do naszej firmy zorientowane na obsługę klienta, w przeciwieństwie do większości stron, jesteśmy konsekwentnie dostępni przez Facebook, e-mail, Skype lub WhatsApp i zawsze reagujemy szybko.
4. Polityka reship tak, kochanie, w razie gdyby nie udało się

Wysyłka :


nasze laboratorium:

Lista gorących peptydów


Nazwa produktu

Czystość

Specyfikacja

Octan enfuwirtydu (T-20)

98% min

10 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

GHRP-2

98% min

5 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

GHRP-6

98% min

5 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw
CJC-1295 bez DAC (CJC-1293)
98% min

2 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

CJC-1295 (DAC)

98% min

2 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Octan Sermoreliny

98% min

2 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Tymopentyna

98% min

5 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Octan dynorfiny A (1-13)

98% min

10 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

PT-141

98% min

10 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Heksarelin

98% min

2 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

MT-II (Melanotan II)

98% min

10 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Sermorelin Aceta

98% min

2 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Ipamorealina

98% min

2 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

TB-500 (octan tymozyny β4)

98% min

2 mg / fiolkę, 5 mg / fiolkę,
10 mg / fiolka, 10 fiolek / zestaw

Jeśli potrzebujesz tych peptydów, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych