Miostatyna GDF-8 Bio Peptyd HGH, Peptydy Suplementy Kulturystyka 1 mg na fiolkę z laboratorium

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Shanghai
Orzecznictwo: GMP,HSE,ISO,9001,USP,BP
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Fiolka z tworzywa sztucznego
Czas dostawy: 5-8
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, Bitcoin, przelew bankowy
Możliwość Supply: 100000 / fiolka / miesiąc

Szczegóły informacji

Czystość: 98% Standard klasy: Stopnia z medycyny
Inne nazwy: peptydu Wygląd: Biały proszek
Użycie: Suplement diety kulturystyka Gatunek: Klasa farmaceutyczna
Specyfikacja: 2 mg Przechowywanie: 2 ~ 8 ° C
aplikacji: hormon wzrostu mięśni
High Light:

hgh releasing peptides

,

hgh human growth hormones

opis produktu

Nazwa produktu: Myostatin GDF-8
Czystość: 85%
Specyfikacja: 1 mg / fiolkę
Wygląd: biały proszek
Certyfikat: GMP
Przechowywanie: Dry Cool Place
Ocena: Medicine Grad

Opis produktu
Miostatyna
Miostatyna (znana również jako czynnik różnicowania wzrostu 8, w skrócie GDF-8) to miokina, białko wytwarzane i uwalniane przez miocyty, które działają na autokrynną funkcję komórek mięśniowych w celu hamowania miogenezy: wzrost i różnicowanie komórek mięśniowych. U ludzi jest kodowany przez gen MSTN. Miostatyna jest wydzielanym czynnikiem różnicującym wzrost, który należy do rodziny białek beta TGF.
Zwierzęta bez miostatyny lub leczone substancjami blokującymi aktywność miostatyny mają znacznie większą masę mięśniową. Ponadto osoby z mutacjami w obu kopiach genu miostatyny mają znacznie większą masę mięśniową i są silniejsze niż normalnie. Blokowanie aktywności miostatyny może mieć zastosowanie terapeutyczne w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie, takich jak dystrofia mięśniowa.Odkrycie i sekwencjonowanie
Gen kodujący miostatynę został odkryty w 1997 roku przez genetyków Se-Jin Lee i Alexandrę McPherron, którzy wyprodukowali szczep zmutowanych myszy pozbawionych genu. Te myszy z nokautem miostatyny mają około dwa razy więcej mięśni niż normalne myszy. Te myszy nazwano następnie „potężnymi myszami”.
Ravi Kambadur, whippety i ludzie stwierdzili naturalnie występujące niedobory miostatyny u bydła; w każdym przypadku wynikiem jest dramatyczny wzrost masy mięśniowej. Mutacja w 3 'UTR genu miostatyny u owiec Texel tworzy miejsca docelowe dla mikroRNA miR-1 i miR-206. Może to powodować fenotyp mięśniowy tej rasy owiec.

Struktura i mechanizm działania
Ludzka miostatyna składa się z dwóch identycznych podjednostek, każda składająca się ze 109 (baza danych NCBI twierdzi, że ludzka miostatyna ma długość 375 reszt) reszt aminokwasowych. Jego całkowita masa cząsteczkowa wynosi 25,0 kDa. Białko jest nieaktywne, dopóki proteaza nie rozetnie końca cząsteczki NH2 lub „pro-domeny” cząsteczki, co powoduje powstanie aktywnego dimeru COOH. Miostatyna wiąże się z receptorem aktywiny typu II, co powoduje rekrutację koreceptora Alk-3 lub Alk-4. Koreceptor ten inicjuje następnie kaskadę sygnalizacji komórkowej w mięśniu, która obejmuje aktywację czynników transkrypcyjnych w rodzinie SMAD - SMAD2 i SMAD3. {{|}} Czynniki te następnie indukują specyficzną dla miostatyny regulację genów. Po zastosowaniu do mioblastów miostatyna hamuje ich różnicowanie w dojrzałe włókna mięśniowe.
Miostatyna hamuje także Akt, kinazę wystarczającą do spowodowania przerostu mięśni, częściowo poprzez aktywację syntezy białek. Akt nie jest jednak odpowiedzialny za wszystkie obserwowane hipertroficzne działanie mięśni, w których pośredniczy hamowanie miostatyny [8]. Zatem miostatyna działa na dwa sposoby: hamując różnicowanie mięśni i hamując syntezę białek indukowaną Akt.Znaczenie kliniczne
Mutacje
Opracowano technikę wykrywania mutacji w wariantach miostatyny. Mutacje, które zmniejszają wytwarzanie funkcjonalnej miostatyny, prowadzą do przerostu tkanki mięśniowej. Przerost mięśni związany z miostatyną ma niepełny autosomalny wzór dominacji dziedziczenia. Osoby z mutacją w obu kopiach genu MSTN w każdej komórce (homozygoty) znacznie zwiększyły masę mięśniową i siłę. Osoby z mutacją jednej kopii genu MSTN w każdej komórce (heterozygoty) mają zwiększoną masę mięśniową, ale w mniejszym stopniu.

W 2004 r. U niemieckiego chłopca zdiagnozowano mutację w obu kopiach genu wytwarzającego miostatynę, co czyni go znacznie silniejszym niż jego rówieśnicy. Jego matka ma mutację w jednej kopii genu. U amerykańskiego chłopca urodzonego w 2005 roku zdiagnozowano klinicznie podobny stan, ale z nieco inną przyczyną: jego ciało wytwarza normalny poziom funkcjonalnej miostatyny; ale ponieważ jest silniejszy i bardziej umięśniony niż większość innych w jego wieku, uważa się, że wada receptorów miostatyny uniemożliwia komórkom mięśniowym normalną odpowiedź na miostatynę. Wystąpił w programie telewizyjnym „Najsilniejszy maluch świata”.

Potencjał terapeutyczny
Dalsze badania nad miostatyną i genem miostatyny mogą prowadzić do terapii dystrofii mięśniowej. Chodzi o to, aby wprowadzić substancje blokujące miostatynę. Przeciwciało monoklonalne specyficzne dla miostatyny zwiększa masę mięśniową u myszy i małp.

Dwutygodniowe leczenie normalnych myszy rozpuszczalnym receptorem aktywiny typu IIB, cząsteczką normalnie przyłączoną do komórek i wiążącą się z miostatyną, prowadzi do znacznego wzrostu masy mięśniowej (do 60%) [33]. Uważa się, że wiązanie miostatyny z rozpuszczalnym receptorem aktywiny zapobiega jej oddziaływaniu z receptorami związanymi z komórką.

Nie jest jasne, czy długotrwałe leczenie dystrofii mięśniowej inhibitorami miostatyny jest korzystne, ponieważ wyczerpanie komórek macierzystych mięśni może później pogorszyć chorobę. W 2012 r. Na rynku nie ma żadnych leków hamujących miostatynę dla ludzi. Przeciwciało genetycznie zmodyfikowane w celu zneutralizowania miostatyny, stamulumab, opracowane przez firmę farmaceutyczną Wyeth., Nie jest już opracowywane. Niektórzy sportowcy, chcąc zdobyć takie leki, zwracają się do Internetu, w którym sprzedawane są fałszywe „blokery miostatyny”.

Poziomy miostatyny są skutecznie zmniejszane przez suplementację kreatyną.


Jesteśmy producentem peptydów w Chinach. Posiadamy profesjonalny GmpLab do kontroli jakości.


Lista peptydów


Nazwa produktu

Czystość

Specyfikacja

Octan dynorfiny A (1-13)

95% min

10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

GHRP-2

98% min

5 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

GHRP-6

98% min

5 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
CJC-1295 bez DAC (CJC-1293)
98% min

2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

CJC-1295 (DAC)

98% min

2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

Octan Sermoreliny

98% min

2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

Octan enfuwirtydu (T-20)

98% min

10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

PT-141

98% min

10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

Heksarelin

98% min

2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

MT-II (Melanotan II)

98% min

10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

Sermorelin Aceta

98% min

5 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

Ipamorealina

98% min

2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw

TB-500 (octan tymozyny β4)

98% min

2 mg / fiolkę, 5 mg / fiolkę, 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw


Nasza firma specjalizuje się w steriodach i peptydach. (Giant Factory and Labs)
A naszymi klientami docelowymi są laboratoria i projekty badawcze, a nawet niektórzy kulturyści i niektóre firmy handlowe.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

Możesz być w tych